Samoobrona dla dzieci

Samoobrona dla dzieci

Samoobrona dla dzieci

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka oraz o uśmiech.

Statysyki policyjne nie pozostawiają wątpliwości, tylko na terenie szkół podstawowych i gimnazjalnych jest popełnianych ponad 24.000 (źródło: statystyki policyjne z 2012 roku Przestępczość w szkole i i innych placówkach oświatowych). Należy zadać sobie jeszcze tutaj pytanie: Ile jest niezgłaszanych takich przestępstw? Oraz o ile wzrośnie ta liczba jeżeli dodamy wszystkie przestępstwa, które dotykają najmłodszych po szkole lub w drodze do niej.

Dzieci często są zastraszane i boją się o tym powiedzieć rodzicom. Zamykają się w sobie oraz stają się nerwowe. Twoja rola jest taka, abyś szanowny rodzicu zwracał uwagę na zachowanie swojego dziecka. Jeżeli zaobserwujesz niepokojące zmiany w jego zachowaniu to może być to informacja, że właśnie Twoje dziecko jest ofiarą przestępstwa.

Szkolenie z samoobrony dla dzieci, które oferuje ma za zadanie przede wszystkim zakończyć myślenie dziecka, że jest ofiarą i tak już zostanie. Szkolenie to ma również nauczyć pociechę praktycznych umiejętności  obrony.

Informacje na temat szkolenia:

Szkolenie to nie jest sztuką MMA, czy inną sztuką walki. Główny celem kursu jest nauczyć dziecko realnej obrony a nie walki.

Program zajęć dobierany jest indywidualnie (przykładowy program):

  • Psychologia przetrwania.
  • Pozycje zagrożenia.
  • Manipulowanie wrażliwymi częściami ciała.
  • Ofensywne aspekty samoobrony.
  • Realna walka w parterze.
  • Aspekty prawne.
  • Obrona przed grupą napastników.
  • Niebezpieczne narzędzia.
  • „Przyjaciele”.
  • Bezpieczeństwo w drodzę do szkoły i komunikacji miejskiej.

 Forma szkolenia i cena:

Indywidualna Grupowa (min osób 5)
Wariant Mini (1h zajęć 200 zł)  (1h zajęć grupowych 40 zł za dziecko)
Wariant Medium (10h zajęć 1500 zł)  (10h zajęć grupowych 300 zł za dziecko)
Warinat Max (20h zajęć 2000 zł)  (20h zajęć grupowych 450 zł za dziecko)
Dojazd we wskazane miejsce (teren Warszawy) koszt jednorazowego dojazdu 30 zł

Wróć do strony głównej szkoleń z SAMOOBRONY


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/header.php:13) in /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/footer.php on line 55

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/header.php:13) in /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/footer.php on line 55