Wynajem nosidełka tula

Wynajem nosidełka tula

Wynajem nosidełka Tula Toddler

Nosidełko Tula to ergonomiczne nosidełko dla dzieci od 4 miesiąca. Ma wyprofilowane siedzisko, w którym dziecko siedzi w pozycji zdrowej dla stawów i bioder oraz kręgosłupa tzw. pozycji żabki.

Wynajem nosidełka dla dzieci
Wynajem nosidełka dla dzieci

Nosidełko to wykonane jest z materiału, który dostosowuje się do pozycji dziecka. W nosidełku można nosić dzieci z przodu jak i na plecach.

Nosidełko jest łatwe do samodzielnego używania. Zbudowane z wygodnych szelek i pasa biodrowego dającym duże poczucie komfortu rodzicowi. Ciężar jest tak rozłożony, że nie powoduje zachwiania równowagi dla noszącego.

Nosidełko Tula spełnia Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodne z normą PN-EN 13209-2:2006 i posiada certyfikat Oko-Tex Standard 100. Klamry i pasy posiadają atesty.

Nosidełko wykonane jest z naturalnej tkaniny  100% bawełny. Pozbawione jest szkodliwych dla dziecka związków.

Nasz zestaw posiada:

    • Nosidełko Tula
    • Wkładka dla niemowlaka
    • Odpinany kapturek
Wynajem przyczepki rowerowej cennik:
  • 1 doba 10 zł
  • do 7 dni 8 zł za dzień
  • do 14 dni 5 zł za dzień

Sprawdź też naszą ofertę wynajmu nosidełka turystycznego, dzięki któremu bezpiecznie można z dzieckiem chodzić po górach

Zapraszamy też do sprawdzenia naszej oferty związanej z wynajem przyczepki rowerowej. Dzięki niej mogą Państwo podróżować na dalszego odległości rowerami.


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/header.php:13) in /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/footer.php on line 55

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/header.php:13) in /home/serrator/domains/team.serrator.pl/public_html/wp-content/themes/twentyfourteen/footer.php on line 55